Náš přístup k řízení výstavby FVE je jedinečný, opíráme se o 3 pilíře

01 Projekt na míru

Ve společnost SANIproject víme, že počáteční fáze jsou rozhodujícími faktory pro úspěch jakéhokoli typu projektu. Dbáme na to, aby všechny vstupní informace byly pečlivě prověřeny a zapsány.

02 Přesný inženýring

Soustředíme se na dosažení maximálního výnosu energie z vaší fotovoltaické elektrárny. Inženýrský a montážní tým společnosti SANIproject je vždy připraven na tuto výzvu.

03 Vše do detailu

Po předání plánů společnosti SANIproject jsou provedeny důkladné výpočty a měření, které tvoří základ úspěšného projektu. Při projekci fotovoltaické elektrárny se řeší každý detail, aby vznikla co nejpřesnější dokumentace a montážní výkresy.

04 Řízení projektu

Nabízíme klientům kompletní řešení, které jim umožní realizovat jejich projekty včas a v rámci rozpočtu. Naši projektoví manažeři nabízejí nejen odborné znalosti v oboru fotovoltaiky, ale i zkušenosti s projekty na vysoké úrovni. Navíc díky našim bohatým zkušenostem ze stavebnictví nabízíme klientům jedinečnou znalost toho, co se může na projektu pokazit. Identifikujeme potenciální problémová místa na projektu dříve, než se mohou rozvinout v problémy, a doporučujeme způsoby, jak dodržet harmonogram.

05 Fotovoltaická elektrárna na klíč

Realizovat projekty včas a v rámci rozpočtu. Naši projektoví manažeři nabízejí nejen odborné znalosti v daném odvětví trhu, ale i bohaté zkušenosti s projekty na vysoké úrovni. Navíc díky našim kořenům jako firmy zabývající se projekcí ve stavebnictví nabízíme klientům jedinečnou znalost toho, co se může na projektu pokazit. Identifikujeme potenciální problémová místa na projektu dříve, než se mohou rozvinout v problémy, a doporučíme způsoby, jak dodržet harmonogram.

06 Přesné výpočty

Pro určení ideální velikosti fotovoltaické elektrárny pro vaše potřeby je zapotřebí znát několik důležitých vstupních údajů jako jsou:

  • měsíční spotřeba elektrické energie
  • pro jaké účely má být energie z fotovoltaické elektrárny využívána
  • zohlednění plánované změny životního stylu, například nákup elektromobilu nebo jiného spotřebiče, který potřebuje o něco více elektřiny.

Nezapomínáme také na to, že spotřeba elektřiny se můžete snížit zlepšením energetické účinnosti vašeho domu či komerční budovy. V takovém případě budete v budoucnu potřebovat méně elektřiny, což je opět třeba zvážit při rozhodování o výkonu vaší fotovoltaické elektrárny.

07 Poradenství v oblasti fotovoltaické elektrárny

Nabízíme naším klientům služby, které jsou z velké části založeny na odborných znalostech z terénu. Velké projekty v oblasti solární energie (obvykle určené k dodávkám elektřiny energetickým společnostem nebo domácnostem) stojí statisíce až miliony a jejich ekonomická rentabilita musí být pečlivě stanovena spolu s rizikovými faktory vyplývajícími z proměnlivosti fotovoltaických trendů a dalších faktorů. Proces navrhování a finanční projekce takových projektů se proto musí opírat o kvalitní údaje a nové trendy v solární energetice.

 

© 2015 Saniproject, s.r.o., Všechna práva vyhrazena, Vytvořil Panky | Portál CMS systémy | Brouzdák